logo

0907 022 027

Po-Pi: 09:00 - 17:00

info@xxlnabytok.sk

0

Jedálenský stôl KRYSIAK MORENO MOR.071

Výrobca:

Krysiak
ks
€ 930,00
Pôvodná cena1351,00 €
Dodacia doba: do 4-8 týždňov
Farebné prevedenie: olej naturálny

Výrobca:

Krysiak

Orientačná Hmotnosť [Kg]:

70

Šírka [cm]:

160-240

Výška [cm]:

75

Hĺbka [cm]:

90

Počet nôh:

4

Máte otázky? - zavoláme Vám

Splátková kalkulačka

  • Jedálenský stôl MORENO s rozkladaním.
  • Rozkladanie: 160 - 240 cm.
  • Vrchná doska nie je delená - stôl sa rozkladá motýľovým mechanizmom (element 80 cm je skrytý v rozkladacej zásuvke v čele stola).
  • Materiál podnož: masívne drevo.
  • Materiál vrchná doska: prírodná dubová dýha.
  • Nábytok je dostupný v jednom farebnom prevedení.
  • Upozornenie: rozdiely pri jednotlivých prvkoch (zafarbenia, praskliny, atď,...), ktoré su typické pre prirodzené vlastnosti masívneho dreva a prírodnej dýhy, nie sú predmetom reklamácie.

MORENO je kolekcia pri ktorej sú použité unikátne ručne opaľované dýhy zo starých dubov rastúcich vo vysokohorskej mikroklíme. Tento nábytok patrí medzi luxusné typy moderného prevedenia nábytku. Jedinečné spojenie naturálneho olejovaného farebného prevedenia kombinovaného s čiernou farbou tiahnú tento sektor k loftovému typu nábytku. Zaujímavo riešené prvky vytvoria vo Vašej obývačke alebo jedálni jedinečné miesto, ktoré bude pútať pozornosť aj o niekoľko rokov, pretože spojenie čiernej farby a prírodného dekoru vždy bolo a aj bude jedinečným spojení v oblasti bytového dizajnu. Nábytkom môžete kompletne vybaviť Vašu obývačku alebo spáleň a komody môžete využiť aj v predsieni, vstupnej chodbe alebo v spálnni. Skutočný dizajnérsky skvost - taký je nábytok MORENO. LED osvetlenia sklenených častí doťahujú celkový pohľad na tento luxusný nábytok.

Hodnotenia (0)

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Odporúčame

Produkty z tejto rady

Doprava zadarmo
Dodanie do 72 hodín
Bezpečný nákup