fb-pixelBezpečný nákup | XXLnabytok.sk
Po-Pi: 09:00 - 17:00:

0907 022 027

info@xxlnabytok.sk

logo
0

Bezpečný nákup

Prečo Vám garantujeme bezpečie pri Vašom nákupe?

Sme reálne existujúca firma ktorú budujeme od roku 2000. Aj keď história webu www.xxlnabytok.sk nie je rovnako stará ako firma, naše hodnotenia od reálnych zákazníkov si môžete pozrieť na našich starých weboch s ktorými sme rástli už od spomínaného roku:

S rýchlo rozvíjajúcim sa trendom v oblasti internetového predaja, sme sa rozhodli neinventovať do našich starých webov, ale vytvoriť novú koncepciu webu, ktorý bude spĺňať všetky očakávania klientov. Neustále pracujeme na zlepšovaní a vďaka doterajším skúsenostiam presne vieme, čo naši klienti potrebujú.

 

Prečo práve my?

  • BEZPEČNÁ DOPRAVA - na dovoz tovaru používame vlastné dopravné prostriekdy, ktoré sú špeciálne upravené tak, aby sa tovar pri praprave nepoškodil. Vybavujeme preto minimálne množstvo reklamácii ktoré najčastejšie vznikajú pri preprave tovaru.
  • BEZPEČNÁ MANIPULÁCIA - v našej firme zamestnávame vlstných šoférov, preto sa nemusíte báť, že nábytok Vám privezie cudzí šofér ktorý ani nevie aký tovar Vám doviezol.
  • BEZPEČNÉ PLATBY - na našom webe platíte iba prostredníctvom overených platobných brán, ktoré sú certifikované.
  • BEZPEČNÉ VRÁTENIE - všetky vrátenia tovaru vybavujeme kladne, častokrát vrátený tovar odvážame z adresy klienta našimi dopravnými prostriedkami po dohode s klientom a finančné prostriedky sú vrátené maximálne do troch dní.
  • BEZPEČNÉ ÚDAJE - všetky Vaše údaje, ktoré nám poskytujete na vybavenie Vašej objednávky sú u nás v bezpečí. V prípade potreby Vám garantujeme úplne vymazanie Vašich údajov.
  • BEZPEČNÝ TELEFÓN - nevyužívame služby nahrávania hovorov, preto sa u nás Vaše hovory nezaznamenávajú.
  • BEZPEČNÁ REKLAMÁCIA - 99% reklamácii riešime výmenou alebo dodaním nových dielov na Vaš adresu, u Vás preto nevznikajú žiadne náklady s vybavením reklamácie. Každý podnet, ktorý nám príde ohľadom nevyhovujúceho tovaru riešime infividuálne, no vždy k spokojnosti klienta.