fb-pixelO nás | XXLnabytok.sk
Po-Pi: 09:00 - 17:00:

0907 022 027

info@xxlnabytok.sk

logo
0

O nás

Vitajte na našom webe www.xxlnabytok.sk =)

    Sme rodinná firma, ktorá začala na internetovom trhu ponúkať svoje produkty ako prvá, a to už v roku 2011. Najprv naše Vám naše produkty prezentovali prostredníctvom webovej stránky www.kostrej.sk, a neskôr sme k tomu pridali ďalšie weby, a to www.xxlnabytok.sk, www.katalognabytku.sk, www.morenabytku.sk a pre českých zákazníkov sme vytvorili webovú stránku www.nabytekmagenta.cz. V roku 2020 sme sa rozhodli, že všetko spojíme a preto vznikol náš jediný web www.xxlnabytok.sk, ktorý, pevne veríme, že splní po funkčnej aj obsahovej stránky požiadavky každého jedného klienta.

Začali sme tvoriť, vymýšľať, investovať... A to všetko preto, aby Vaše pohodlie pri online nakupovaní bolo čo najväčšie. Naším cieľom je v čo najvyššej možnej miere vyhovieť každému zákaznikovi a uspokojiť jeho potreby v oblasti nábytku a bytového dizajnu. Na našom webe www.xxlnabytok.sk nájdete kompletnú ponuku čalúneného a dreveného nábytku a bytových doplnkov, ktoré Vám doručíme za veľmi výhodných podmienok a v čo najkratšom čase =)

Vďaka Vám sme rástli... Tisícky spokojných klientov sú tomu dôkazom. Investovali sme to dopravných prostriedkov a všetok nábytok Vám doručujeme vlastnými dopravnými prostriedkami, ktoré sú špeciálne upravené pre bezpečný rozvoz nábytku, samozrejme bez poškodenia. Investovali sme do skladov. A sú vždy plné... Áno, 15 000 metrov štvrorcových plne zaprataných s nábytkom - čalúneným aj dreveným. Presne preto Vám vieme garantovať rýchle, bezproblémové a priateľské dodanie postele, sedačky, kuchyne, kreslá, ... Všetky produkty, ktoré Vám ponúkame, sú od certifikovaných slovenských, českých a poľských výrobcov, ktorých výrobky sú kvalitné a samozrejme zdraviu nezávädné.

Rok čo rok Vám prinášame najnovšie dizajnové trendy, no v našej ponuke samozrejme nájdete aj klasiku ktorá nikdy nestratí svoje čaro. Zúčastňujeme sa na rôznych medzinárodných výstavých s nábytkom a bytovými doplnkami a všetkú inšpiráciu pre Vás zhromažďujeme a delíme o ňu sa s Vami prostredníctvom sociálnych sietí.

Náš nový web a samozrejme my, sa budeme starať o Vaše pohodlie. Sledujte nás a dozviete sa viac, budeme vždy v obraze a Váš domov bude prekvitať v kažom období.

Ako ste nás poznali doteraz? Nebojte sa, sme to my, len sme krajší, vymakanejší, lepší a rýchlejší =)

 

Prečo práve my?

  • BEZPEČNÁ DOPRAVA - na dovoz tovaru používame vlastné dopravné prostriekdy, ktoré sú špeciálne upravené tak, aby sa tovar pri praprave nepoškodil. Vybavujeme preto minimálne množstvo reklamácii ktoré najčastejšie vznikajú pri preprave tovaru.
  • BEZPEČNÁ MANIPULÁCIA - v našej firme zamestnávame vlstných šoférov, preto sa nemusíte báť, že nábytok Vám privezie cudzí šofér ktorý ani nevie aký tovar Vám doviezol.
  • BEZPEČNÉ PLATBY - na našom webe platíte iba prostredníctvom overených platobných brán, ktoré sú certifikované.
  • BEZPEČNÉ VRÁTENIE - všetky vrátenia tovaru vybavujeme kladne, častokrát vrátený tovar odvážame z adresy klienta našimi dopravnými prostriedkami po dohode s klientom a finančné prostriedky sú vrátené maximálne do troch dní.
  • BEZPEČNÉ ÚDAJE - všetky Vaše údaje, ktoré nám poskytujete na vybavenie Vašej objednávky sú u nás v bezpečí. V prípade potreby Vám garantujeme úplne vymazanie Vašich údajov.
  • BEZPEČNÝ TELEFÓN - nevyužívame služby nahrávania hovorov, preto sa u nás Vaše hovory nezaznamenávajú.
  • BEZPEČNÁ REKLAMÁCIA - 99% reklamácii riešime výmenou alebo dodaním nových dielov na Vaš adresu, u Vás preto nevznikajú žiadne náklady s vybavením reklamácie. Každý podnet, ktorý nám príde ohľadom nevyhovujúceho tovaru riešime infividuálne, no vždy k spokojnosti klienta.