logo

0907 022 027

Po-Pi: 09:00 - 17:00

info@xxlnabytok.sk

0

Komoda KRYSIAK LOFT LOF.013

Výrobca:

Krysiak

Prevedenie

ks
€ 1095,00
Pôvodná cena1590,00 €
Dodacia doba: do 4-8 týždňov
Farebné prevedenie: dub oksydowany

Výrobca:

Krysiak

Orientačná Hmotnosť [Kg]:

85

Šírka [cm]:

180

Výška [cm]:

82

Hĺbka [cm]:

40

Zatváranie:

kombinované

Máte otázky? - zavoláme Vám

Splátková kalkulačka

  • Komoda - vitrína LOFT s tromi zásuvkami, so štyrmi dvierkami a jedným skleneným dvierkom s čiernym rámom a čiernou sieťou.
  • V cene je zahrnuté LED osvetlenie.
  • Materiál korpus: masívne dubové drevo.
  • Materiál predné plochy: masívne dubové drevo.
  • Materiál úchytky a nohy: čierny kov.
  • Nábytok je dostupný v dvoch farebných prevedeniach.
  • Upozornenie: rozdiely pri jednotlivých prvkoch (zafarbenia, praskliny, atď,...), ktoré su typické pre prirodzené vlastnosti masívneho dreva a prírodnej dýhy, nie sú predmetom reklamácie.

Kolekcia nábytku LOFT perfektne spĺňa všetky predpoklady voľného loft štýlu. Kombinácia geometrických masívnych tvarov, ktorá je vyrobená z prírodných kusov dreva a kovová základňa presne vystihuje podstatu tohto štýlu. Prirodzené vlastnosti dreva - prasklini, hrčky alebo výrastky sú pri tomto sektorovom nábytku vyzdvihnuté pomocou oxidácie povrchu a vďaka tomu nábytok získava surový - prirodzený efekt. Čierne hliníkové rámy a úchytky sú efektnou ozdobov tohto dizajnu. Skosené kovové nohy pôsobia originálne a čierna farba iba vyzdvihuje ich priemyselný charakter a spolu s čiernou sieťovinou na sklách kolekcie vyniká nadčasový charakter tejto kolekcie. Nábytok sa krásne dopĺňa - teplé svetlé drevo kontrastne vyzdvihuje tvrdosť kovového materiálu. Kvalitným prevedením kolekcie LOFT vkusne vyplníte priestor v každej obývačke alebo jedálni.

 

Hodnotenia (0)

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Produkty z tejto rady

Doprava zadarmo
Dodanie do 72 hodín
Bezpečný nákup